URNIK KROŽKOV U3 V ŠTUDIJSKEM LETU 2012/2013
Oranžno obarvani naslovi vodijo do vsebin študijskih krožkov.
SLIKARSKA DELAVNICA
PONEDELJEK, 15.30 - 17.00
Srednja šola Sevnica
Mentor: A. Zgonec, animatorka: Milena Florjančič
USTVARJALNA DELAVNICA
SREDA, 16.30 - 18.00
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Mira Vukelič, animatorka: Silva Gregorčič
RAČUNALNIŠTVO
1. skupina
PONEDELJEK , 16.00 - 17.30
Računalnica v Srednji šoli Sevnica
Mentor: Benjamin Držanič, animatorka: Fani Živic
RAČUNALNIŠTVO
2. skupina
PETEK , 8.00 - 9.30
Računalnica v Srednji šoli Sevnica
Mentor: Benjamin Držanič, animatorka: Regina Pinosa
ANGLEŠKI JEZIK
Premalo prijav.
FOTOGRAFSKI KROŽEK
ČETRTEK (2x mesečno), 17.00 - 18.30
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Janja Železnik, animatorka: Marta Brežan
ROČNA DELA
ČETRTEK. 14.00 - 15.30
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Marija Klakočar, animatorka: Antonija Kolman
SPOZNAVANJE NARAVNIH VREDNOT
SREDA - po dogovoru
Mentor: Vinko Šeško, animatorka: Nevenka Vahtar
REKREACIJA
SREDA, 18.00 - 19.00
Športni dom Sevnica
Mentorica: Estera Bizjak, animatorka: J. Furlan
GIBANJE ZA ZDRAVO TELO
ČETRTEK , 18.00 - 19.00
Športni dom Sevnica
Mentorica: Mojca Švab, animatorka: Roža Pečar
TEČAJ ITALIJANSKEGA JEZIKA
Po novem letu
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Barbara Sancin
GLASBENI KROŽEK PEVSKI ZBOR
PONEDELJEK, 9.30 - 11.30
Gasilski dom
Mentor: Franc Bastardi, animatorka: Marjana Štojs
ŽIVLJENJE Z NASMEHOM
TOREK, 15.30 - 17.00
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Nevenka Vahtar
UMETNOSTNA ZGODOVINA
PONEDELJEK, 16.30 - 18.00
Občinska knjižnica
Mentorica: Nina Sotelšek, animatorka: Nevenka Okorn
NEMŠKI JEZIK
Prijavljenih premalo članov.
SLIKARSKA DELAVNICA
PONEDELJEK, 15.30 - 17.00
Srednja šola Sevnica
Mentor: A. Zgonec, animatorka: Milena Florjančič
USTVARJALNA DELAVNICA
SREDA, 16.30 - 18.00
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Mira Vukelič, animatorka: Silva Gregorčič
RAČUNALNIŠTVO
1. skupina
PONEDELJEK , 16.00 - 17.30
Računalnica v Srednji šoli Sevnica
Mentor: Benjamin Držanič, animatorka: Fani Živic
RAČUNALNIŠTVO
2. skupina
PETEK , 8.00 - 9.30
Računalnica v Srednji šoli Sevnica
Mentor: Benjamin Držanič, animatorka: Regina Pinosa
ANGLEŠKI JEZIK
Premalo prijav.
FOTOGRAFSKI KROŽEK
ČETRTEK (2x mesečno), 17.00 - 18.30
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Janja Železnik, animatorka: Marta Brežan
ROČNA DELA
ČETRTEK. 14.00 - 15.30
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Marija Klakočar, animatorka: Antonija Kolman
SPOZNAVANJE NARAVNIH VREDNOT
SREDA - po dogovoru
Mentor: Vinko Šeško, animatorka: Nevenka Vahtar
REKREACIJA
SREDA, 18.00 - 19.00
Športni dom Sevnica
Mentorica: Estera Bizjak, animatorka: J. Furlan
GIBANJE ZA ZDRAVO TELO
ČETRTEK , 18.00 - 19.00
Športni dom Sevnica
Mentorica: Mojca Švab, animatorka: Roža Pečar
TEČAJ ITALIJANSKEGA JEZIKA
Po novem letu
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Barbara Sancin
GLASBENI KROŽEK PEVSKI ZBOR
PONEDELJEK, 9.30 - 11.30
Gasilski dom
Mentor: Franc Bastardi, animatorka: Marjana Štojs
ŽIVLJENJE Z NASMEHOM
TOREK, 15.30 - 17.00
Srednja šola Sevnica
Mentorica: Nevenka Vahtar
UMETNOSTNA ZGODOVINA
PONEDELJEK, 16.30 - 18.00
Občinska knjižnica
Mentorica: Nina Sotelšek, animatorka: Nevenka Okorn
NEMŠKI JEZIK
Prijavljenih premalo članov.